KONGRE | Pine Bay Holiday Resort

Pine Bay Holiday Resort Konforunda, Organizasyonlar Düzenleyin

Konforlu, şık ve üstün teknoloji ile donatılmış konferans ve toplantı salonları, profesyonel misafirlerimizin memnuniyeti için tasarlandı. Dilerseniz iç ya da dış mekanlarda, tüm davet ve organizasyonlarınızı düzenleyin.  

Toplam 852 m2’lik alanı ile farklı beklentilerinize çözüm bulabilirsiniz. Ideal akustik özelliklere sahip olan salonumuz, ses izolasyonlu seperatörlerle üç farklı salon şeklinde veya bir alan olarak kullanılabilir. 4 adet geniş ana kapısı ile rahat giriş ve çıkış sağlar.

Her ihtiyaca cevap verebilecek teknik kapasitesi ile 200 misafire kadar hizmet verebilmektedir. Özellikle etkileşim ve iletişimin güçlü olmasını planladığınız organizasyonlarınız için doğru tercih olacaktır.

Etkileyici ve özgün iç mimari dokunuşları ile fark yaratan Royal salonu, her türlü davet, toplantı ve organizasyon için en görkemli seçeneklerden biridir. 575 m2’lik alanda 500 misafir kapasiteli, otel binasından bağımsız konumuyla otoparktan direk geçişe uygundur.

komite-odaları

Üstün teknik altyapısı ve deneyimli personel yardımı ile küçük ve özel gruplar için idealdir. İster 20, ister 170 kişilik gruplar için uygun seçenekler sunar. Özel giriş çıkış alanları ile en verimli şekilde organizasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

lounge

Geniş ve rahat lounge alanları toplantı öncesinde hazırlanmanız veya oturum aralarında kendinizi yenilemeniz için birebir. Muhteşem manzara eşliğinde kahvenizi yudumlamak için vereceğiniz aralar için ideal.

Efes Kongre Merkezi’nin kapalı alanı ve hizmet yelpazesi tüm geniş organizasyonlara ev sahipliği yapmak için yeterli seviyededir. Merkezin tonaz tavanlı fuayeleri; toplantı odaları ve fuaye alanındaki kayıt ve karşılama noktaları her etkinlik için idealdir. Ayrıca büyük fuayelerde ilave fuaye alanı kullanmaktadır. Bu alan, kahve araları veya kokteyl için ideal bir noktadır.

Salon Detayları

Teknik Detaylar
-Ses Sistemleri
-CD Player
-Amfi
-Mixer
-Deck Stereo
-Kolon (150Wx300W)
-Telsiz Mikrofon
-Sabit Mikrofon
-Graphic Equalizer

Görüntü Sistemleri
-Sinevizyon
-Tepegöz
-Dia Projeksiyon
-Sabit (4,5×3,20)&Ayaklı(1,5×1,5)Perde
-Video Player
-Flip Chart
-Speaker Desk
-Notice Board
-Laser Pointer

Konaklamanız öncesinde ve süresince istek ve ihtiyaçlarınız için bizler buradayız.

Right Menu Icon