PB HAKKIMIZDA | Pine Bay Holiday Resort

Herkes İçin Kalıcı Mutluluklar Yaratmak

Doğayla bütünleşecek şekilde özenle tasarlanmış Pine Bay Holiday Resort, Ege Denizi’ni kucaklayan özel koyu ve büyüleci doğasıyla sevdiklerinizle unutulmayacak tatil deneyimleri sunuyor. Pine Bay, huzuru sağlayan doğallığıyla, sizlere bütünüyle bir aitlik hissi verirken, kendinizi evinizde hissetmenizi sağlıyor. Kus sesleri ve çam kokusuna uyanabilir, doğa yürüyüşlerinde ve koy boyunca yapabileceğiniz sabah sporunuzda oksijenin bolluğunu hissedebilirsiniz. Kendinizi çeşitli dünya mutfaklarına ait restoranlarımızda şımartmadan önce Marina’daki balıklarımızı besleyebilirsiniz. Daha bir çok farklı zenginliğimizi tüm duyularınızla ayrı ayrı deneyimleyin.

1992 yılında Çam Limanı’nda başlayan yolculuğumuz 29 yıl sonra aynı değerlerle sizlere ev sahipliği yapıyor. Pine Bay Ailesi olarak, mutluluğu, fiziksel, ruhsal ve duygusal yönleriyle keşfetmenizi önceliğimiz olarak belirledik.

Bu deneyimi her açıdan yaşatabilmek için sizleri eşsiz Türk misafirperverliğiyle ağırlamak istiyoruz. Önceliğimizin, sizlerin mutlu anlarının, kalıcı anılara dönüşmesinden hiç vazgeçmedik.

Pine Bay Holiday Resort’da Sessizligi ve Huzuru Marina’da, Özeni Havuzlarda, Eğlenceyi Yarımada’da, Lezzeti Restoranlarda, İlgiyi Barlarda ve Konforu Odalarda Bulabilirsiniz.

Değerlerimiz

Öncülük Etmek

Yaptığımız her şeyde yenilikçi ve tutkulu bakış açımızla etrafımıza ve birbirimize örnek oluyoruz. Yaptığımız işe inanıyor ve onu sürekli geliştirmeye çalışıyoruz. Karşılıklı dayanışma ile daha da ileri gidebileceğimize inanıyoruz. 

Çeviklik

Sürekli değişmekte olan dünyamızda, her an hazır halde olmalıyız. Değişimi içselleştirip, değişimle beraber süreçlerimizi farklılaştırıyor ve sürekli kendimizi yeniliyoruz.

Dürüstlük

Yaptığımız her iste adil ve dürüstüz. Verdiğimiz sözlerin arkasında duruyoruz. Etik olmaktan ve şeffaflıktan ödün vermemenin önemini biliyoruz. İnanıyoruz ki, en güçlü ilişkiler karşılıklı güven ve saygı üzerine kurulur.

Sürdürülebilirlik

Ekonomik, sosyal, çevresel ve kültürel gelişimlere değer veriyor ve katkı sağlıyoruz. Kısa vade çözümlerine değil, uzun vade etkilerinin önemi ile hareket ediyoruz.

Sorumlu ve Duyarlı

Misafirlerimize, çalışanlarımıza ve topluma karşı sorumlu ve sanata, kültüre, doğaya karşı duyarlı olmak

İçten ve Sadık

İnandığımız değerlere, çalışanlarımıza ve misafirlerimize sadık olmak ve bunu içtenlikle belli etmek

Kuşadası Türkiye turizminin ilk noktalarındandır. Özellikle muhteşem hava kalitesi, büyüleyici gün batımları ve eşsiz koyları ile turizmin gözde merkezlerindendir.

Pine Bay Holiday Resort Doğamız

Zeytin Ağaçlarımız:
Tesiste 6.868 zeytin ağacı var. Her gün yediğiniz sofralık kırma-dilme zeytin bu ağaçlardan toplanıyor, işleniyor ve ikram ediliyor.
Şarabımız da kendi üzümlerimizden…
Pine Bay cennetinde, doğal ortamda yetişen üzüm bağlarımızdan şişe şişe şaraplarımız sezon boyunca damaklarınıza lezzet katıyor.
Pine Bay bahçesinden…
Pine Bay doğasında yetişenler toplanıp kurutuluyor, öğütülerek mutfakta eşsiz yemeklere serpiştiriliyor, sunumlarda kullanılarak enfes tatlara öncülük ediyor. Defneler, naneler, kekikler…
Pine Bay’in içinde doğal yaşam.
Dış mekanda olduğu kadar iç mekanda da uygun olan her köşeyi yeşillendirerek doğayla sizi buluşturuyoruz. Botanik bahçesini andıran kapalı havuzundan koridorlarına uzanan 18 metrelik Benjamin’leriyle neredeyse bir dünya rekoru kırıyor…

mavimiz

Pine Bay Holiday Resort Mavimiz

Derinlere dalmak hiç bu kadar renkli olmamıştı. Pine Bay koyunun derin maviliklerine dalmak, balıklarla birlikte yüzmek için su altı akvaryumunu keşfe davet ediyoruz.

Karavida, Çipura, Deniz Kestanesi, Mürekkep Balığı, Dil Balığı, Deniz Minareleri, Yengeç, Kefal, Ahtapot, Deniz Yıldızı, Zargana, Istakoz, Turna(Baracuda), Deniz Yelpazesi, Orkinos, Orfoz, Deniz Yıldızları, Midye, Melanur, Levrek, Kaya Balığı, Sinarit, Sargoz, İsparoz, Hani Balığı, Barbun, Deniz Kurdu, Papaz Balığı, Berber Balığı

Tarihi Çevre

Pine Bay Kuşadası merkezine 6 km uzaklıkta yer almaktadır.
Türkiye ve Avrupa’nın en büyük kongre merkezlerinden Efes Kongre Merkez’ine 5 dakika yürüme mesafesinde ve havaalanından 45 dakikada ulaşabilirsiniz.

Otelimize 15 dakika içinde;

* Efes antik şehrine
* Kuşadası eski Tabakhaneleri’ne
* Artemis Tapınak’ına
* Saint John Kilise’sine
* Güvercin Ada’ya
* Meryem Ana’ya ve daha bir çok tarihi zenginliğe ulaşabilirsiniz. 

Right Menu Icon