Covid-19 Duyuruları | Pine Bay Holiday Resort

Covid-19 Duyuruları

Sizlerden uzak kaldığımız bu süreçte, güvenli ve sağlıklı konaklama deneyimleri sunabilmek adına hazırlıklarımızla tekrardan sizleri bekliyoruz.

Güncelleme: 6 Nisan, 2021 

Pine Bay Holiday Resort | Güvenli Turizm Sertifikası

Güncelleme: 9 Mart, 2021

Pine Bay Holiday Resort’da, siz değerli misafirlerimizin mutlu anlarını mutlu anılara dönüştürmeyi amaçladık. Önceliğimiz, her zamankinden daha çok, misafirlerimizin ve çalışanlarımızın sağlığı ve güvenliğidir. Pandemi ile bir yıl geçirdik, ve evlerde oturmaktan herkes gibi biz de çok sıkıldık. Pine Bay olarak, yaşayacağınız tecrübe ve güzel anılardan ödün vermeden, Covid-19 kapsamında alınan önlem ve protokoller ile 18 Mart, 2021 tarihinde kapılarımızı açma kararı aldık.  

Sizlerin tatil planlarını ve tecrübelerini olabildiğince rahat ve endişesiz gerçekleştirmenizi istiyoruz. Sizlerin istek ve ricalarına yardım edebilmek için ne zaman isterseniz buradayız. Bizlere dilediğiniz zaman info@pinebay.com adresinden ulaşabilirsiniz. İçinde bulunduğumuz bu zor günleri yakında geride bırakmak umuduyla, sizlerin ve çalışanlarımızın devamlı destek ve anlayışları için teşekkür ediyoruz ve herkese sağlık diliyoruz. 

Pine Bay Holiday Resort Ekibi

Güncelleme: 29 Temmuz, 2020 

Pine Bay Holiday Resort | Güvenli Turizm Sertifikası

Güncelleme: 27 Temmuz, 2020 

Pine Bay Holiday Resort’da, misafirlerimizin mutlu anlarını mutlu anılara dönüştürmeyi amaçladık. Önceliğimiz, her zamankinden daha çok, misafirlerimizin ve çalışanlarımızın sağlığı ve güvenliğidir. Yaşadığımız bu günlerde, misafirlerimizin Pine Bay’de yaşayacağı tecrübe ve güzel anılardan ödün vermeden, büyük bir titizlikle yönettiğimiz sağlık ve hijyen standartlarımıza Covid-19 kapsamında yeni tedbir ve protokoller ekledik. 

Pine Bay ekibi olarak, misafirlerimizin, çalışma arkadaşlarımızın ve onların sevdiklerinin sağlığını ve güvenliğini sağlamak için çok yoğun çalışıyoruz. Güncel gelişmeleri, yayınlanan yeni uygulamaları, T.C Sağlık Bakanlığı’nın ve ilgili resmi kuruluşların konuya dair talimatlarını yakından takip ediyor ve gerekli tüm güncellerimi yapıyoruz. T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın sertifikasyon şartları da büyük bir titizlikle yerine getirilmiştir ve düzenli aralıklarla denetimi ve gerekli güncellemeler yapılmaktadır. 

Misafirlerimizin yaklaşan tatil planlarını ve tecrübelerini olabildiğince rahat ve endişesiz gerçekleştirmelerini istiyoruz. Pine Bay Holiday Resort ekibi olarak, misafirlerimizin istek ve ricalarına yardım edebilmek için ne zaman isterseniz buradayız. Bizlere dilediğiniz zaman info@pinebay.com adresinden ulaşabilirsiniz. İçinde bulunduğumuz bu zor günlerde, misafirlerimiz ve çalışanlarımıza devamlı destek ve anlayışları için teşekkür ediyoruz ve herkese sağlık diliyoruz. 

Pine Bay Holiday Resort Ekibi

Güncelleme: 20 Temmuz, 2020 

Pine Bay Holiday Resort olarak misafirlerimiz için Yeni Normallerimizle birlikte güvenli ve sağlıklı konaklama deneyimleri sunmaya devam ediyoruz. Kontrollü Sosyal Yaşam çerçevesinde misafirlerimizin güven içinde konaklamaları için yapılan uygulamaları sizlerle paylaşmak istiyoruz:

Right Menu Icon