RESTORANLAR | Pine Bay Holiday Resort

Pine Bay Holiday Resort’da Lezzetler

Türk ve Ege mutfağının sunduğu çeşitli lezzetleri tadın ya da dünya mutfaklarında damak yolculuğuna çıkın. Pine Bay’de sizlerin damak zevkine uygun yemeklerle kendinizi şımartın.

Türk ve dünya mutfaklarından aşçılarımızın lezzetli tatlarından eşsiz deneyimler yaşamaya davet ediyoruz. Günün her saatinde; deniz ve eğlenceye harcadığınız enerjinizi deniz ve havuz manzaralı restoranımızda sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemekleriyle kazanacaksınız.

Kış mevsiminde konaklayan misafirlerimiz için, botanik bahçesini andıran kapalı havuz manzarasıyla doğanın ve yeşilliğin arasında birbirinden lezzetli yemekleri tadabilirsiniz.

Türk veya Asya mutfağından lezzetleri tadarken, uçsuz bucaksız Ege Denizi manzarasında güneşin batışını ve ayın doğuşunu izleyebileyebilirsiniz.

Kumların arasında, denizin dalgaları eşliğinde İtalyan mutfağından lezzetleri tadabilirsiniz. İster romantik bir akşam yemeği için olsun, ister gün içinde hafif bir atıştırmalık..

Marina’nın sakinliği içerisinde taze balıklarımızdan mezelerimize sevdiğiniz deniz mahsüllerini deneyebileceğiniz a la carte’ımızda ister akşam saatlerinde isterseniz de gündüz saatlerinde keyifli bir yemek yiyebilirsiniz.

Rezervasyon

Konaklamanız öncesinde ve süresince rezervasyon ihtiyaclarınız için bizler buradayız.